Trüki ettevalmistus

masin nimega "arvuti plaadile"Trüki ettevalmistuseks kasutame CTP liini (Kodak Magnus 400). Liin võimaldab väljastada trükifaili kiirelt ja kvaliteetselt otse ofsettrükiplaadile. Tänu sellele tehnoloogiale kaob ära etapp, kus jälg kopeeriti filmilt plaadile - nii saame garanteerida täpsema tulemuse ja välistame tolmuosakeste sattumise trükiplaadile või trükijäljele.

 

prindime digiproofiEnne suurte koguste ja kapriissemate kujunduste töösse laskmist soovitame tellida digiproofi. Kõik head ja vead ilmnevad juba digiproofi näidisel ning nii saame tagada trükise vastavuse näidisele. Kuna erinevatel paberitel on erinev toon ja imavus, ei saa me garanteerida täpselt samu värvitoone võrreldes digiproofi ja trüki tulemust. See on pigem suunava ja juhenduva iseloomuga.
Digiproofi trükkimiseks kasutame sama printfaili/värvilahutust, kui CTP liinis. Seega saame kõik vead avastada enne kallite trükiplaatide valmistamist või paberi raiskamist. Digiproofi valmistamiseks kasutame EPSON STYLUS Pro4000 cromaliini lahendust.