Spinpress_RGB-03

Kontor

Spin_office_2

Dokumendikaaned

Soliidne ja Sinu ettevõtte brändinguga ümbris dokumentide kaitsmiseks ja esitlemiseks. Silmapaistva disaini ja sinu ettevõtte brändinguga dokumendikaaned on vahend pilgu püüdmiseks, uutele toodetele ja pakkumistele tähelepanu tõmbamiseks. 

Klassikalised dokumendikaaned on A4 suuruses, aga soovi korral valmistame ka erimõõdus kaasi. Kaantele võib lisada visiitkaardile mõeldud avasid või tasku. Kaaned saab soovi korral lamineerida nii matt kui läikiva kilega.

 
Märkmik ei pea olema igav. Meie masinapark annab võimaluse valida erinevate trükitehnoloogiate hulgast just Sinu soovidele vastava. Valmistame nii pehme- kui kõvakaanelisi aga ka nahast kaantega märkmikke. Sisu võib olla nii ruuduline, jooneline kui ka tühjade valgete lehtedega. 

Märkmiku köiteviisi valikul võtame arvesse nii Sinu eelistusi kui lehekülgede arvu. Valida saad klamber-, liim-, kõva- ja kammköite vahel. Klassikaline formaat on A6, A5 või A4, aga soovi korral valmistame ka erimõõdus märkmikke ning ka eritellimusena valmivaid kalendermärkmikke. 

 

Märkmikud

Registraatorid

Sa ei fänna kontoritarvete kaupluse valikus olevaid registraatoreid? Aga dokumendihaldus on oluline osa igapäevatööst? Pole hullu, disainime ja valmistame just Sinu soovidele sobivad registraatorid. Nii võib dokumentide haldus lausa meeldivaks muutuda!

Registraatoreid valmistame enamasti plastikust ja Sulle sobivas mõõdus kas olemasoleva disaini alusel või vajadusel aitame ka silmapaistva disaini loomisel.

 

Spin_promotional_3
Spin_office_3
Spin_promotional_4